IMPRESSIVE Class 73 0

Okna IMPRESSIVE Class 73 0 produkowane są w oparciu o system BRUGMANN SALAMANDER. To podstawowy profil 5 – komorowy o szerokości zabudowy 73 mm. Istnieje możliwość zastosowania różnych pakietów szybowych – pakiet dwuszybowy lub trzyszybowy. Ścianki o grubości 3mm gwarantują stabilność i trwałość okien a także ochronę przed zimnem i hałasem. Zaokrąglony kształt profili, półzlicowane skrzydło i możliwość wyboru kilku kształtów listew przyszybowych umożliwia dopasowanie okien do indywidualnego gustu i charakteru wnętrza.

System profili - 5 - komorowy system o szerokości ramy73 mm zapewnia ochronę cieplną na dobrym poziomie. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wpływ warunków atmosferycznych przez co jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Pakiet szybowy – standardowy pakiet 2- szybowy o współczynniku przenikania U=1,1.Istnieje możliwość zastosowania różnych energooszczędnych, antywłamaniowych a także akustycznych pakietów szybowych od 24 do 42 mm

Ciepła ramka – standardowo zastosowana jest ciepła ramka stalowa , opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania ciepłej ramki polimerowej w 6 kolorach.

Okucia - stosowane są wyłącznie renomowane okucia Roto NT i Roto NT Designio z ukrytymi zawiasami. Ten rodzaj okuć umożliwia zastosowanie różnorodnych funkcji takich jak zabezpieczenia antywyważeniowe, czujniki otwarcia, hamulec rozwarcia w klamce, wielostopniowy uchył czy też rozwiązanie Tilt First stosowane dla bezpieczeństwa dzieci. Standardowe wyposażenie obejmuje 3 zaczepy antywyważeniowe w skrzydle RU oraz 2 zaczepy w skrzydle R, blokadę błędnego położenia klamki, mikrowentylację. Blokada obrotu klamki zintegrowana jest z podnośnikiem skrzydła, który ułatwia zamykanie skrzydła i zapewnia lekką i precyzyjną pracę okucia podczas użytkowania.

Listwy przyszybowe – możliwość wyboru okien z listwą prostą, zaokrągloną lub retro.

Uszczelki2 uszczelki komorowe zapewniają szczelność oraz izolacyjność akustyczną.