IMPRESSIVE Class P

Okna IMPRESSIVE Class P produkowane są w oparciu o profile Brugmann Salamander. Jest to podstawowy 5 – komorowy system o szerokości zabudowy 73 mm. Zapewnia to ochronę cieplną na dobrym poziomie .Okna posiadają klasyczny elegancki wygląd, prostą ramę, półzlicowane skrzydło i szeroką ofertę listew przyszybowych. Chętnie wybierane w inwestycjach jedno i wielorodzinnych.

System profili - 5 - komorowy system o szerokości 73 mm zapewnia ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wpływ warunków atmosferycznych przez co jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Pakiet szybowy – standardowy pakiet 2- szybowy o współczynniku przenikania U=1,1. Istnieje możliwość zastosowania różnych energooszczędnych, antywłamaniowych a także akustycznych pakietów szybowych od 24 do 42 mm

Ciepła ramka – standardowo zastosowana jest ciepła ramka stalowa , opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania ciepłej ramki polimerowej w 6 kolorach.

Okucia – stosowane są wyłącznie renomowane okucia Roto NT i Roto NT Designio z ukrytymi zawiasami. Ten rodzaj okuć umożliwia zastosowanie różnorodnych funkcji takich jak zabezpieczenia antywyważeniowe, czujniki otwarcia, hamulec rozwarcia w klamce, wielostopniowy uchył czy też rozwiązanie Tilt First stosowane dla bezpieczeństwa dzieci. Standardowe wyposażenie obejmuje 3 zaczepy antywyważeniowe w skrzydle RU oraz 2 zaczepy w skrzydle R, blokadę błędnego położenia klamki, mikrowentylację. Blokada obrotu klamki zintegrowana jest z podnośnikiem skrzydła, który ułatwia zamykanie skrzydła i zapewnia lekką i precyzyjną pracę okucia podczas użytkowania.

Listwy przyszybowe – możliwość wyboru okien z listwą prostą, zaokrągloną lub retro.